Interton Step İşitme Cihazı | Duymak İşitme Cihazları

Bu mükemmel, kullanımı kolay kablosuz işitme cihazı keyif aldığınız sesleri her durumda duymanızı sağlıyor. 5 çevresel ortam seçenekli gelişmiş kişisel gürültü azaltma ile beraber, kulaktan kulağa iletişim ve çevresel kazanç ayarı özellikleri ile Interton Step bütün ihtiyaçlarınızı karşılar. Bütün bu birlesik özellikler Interton Step’in işitme kaybı yaşayan kişilerin %90’nına tam uygun olmasını sağlar. Tv, telefon, müzik vb. gibi kablosuz aksesuarları ekleyerek evde ve günlük hayatta kullabileceğiniz komple bir işitme sistemini sizlere sunar.
 

Herhangi bir koşulda her şeyi duymak

Step işitme cihazları otomatik olarak en iyi işitme  deneyimini ve uzun harika konuşma anlamasını sağlar. Herhangi bir ses koşuluna uyum özelliği vardır.

 Gün boyunca  olağanüstü farkındalık

Aynı anda etrafınızda ne olup bittiğini bilincini koruyarak bir işitme çözümünde mümkün olan en iyi ses netliği alın.

 

 Discreet Kontrolü, easy listening

Step işitme cihazlarının kulaktan kulağa kablosuz iletişim özelliği sayesinde tek taraftan yapılan ayarı diğer kulaktaki işitme cihazına otomatik olarak adapte eder .

Küçük işitme cihazı, büyük ses

Özel ihtiyaçlara göre çeşitli modellerdeki Step işitme cihazları çekici bir ergonomi sunmakta. Aktfi yaşam tarzına dayanaklı ve size yıllarca hizmet edebilecek şekilde yapılandırıldı.


Interton Step ile İlgili Detaylı Bilgi Alın

Interton step Interton step fiyat Interton step satın al Interton step bayi Interton step teknik özellikler
HEMEN ARA
WHATSAPP'DAN YAZ